Viki Janošek    


Oficiální ceník platný od 17.1.2014

Město, mimo město: 24 Kč/km
Čekání: 2 Kč/min
Základní sazba: 10 Kč
Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Přijímáme tyto uvedené platební karty. Platbu kartou je nutné oznámit dopředu při telefonické objednávce.


Pro pravidelné časté i občasné zákazníky máme dvě možnosti zákaznických slev a výhod.

Zákaznická karta

Za každou jízdu nad 5 km dostanete do kartičky razítko. V okamžiku, kdy nasbíráte 4 razítka, máte pátou jízdu "za babku". Tedy s cenou 5 Kč/km do vzdálenosti 15 km.
Příklad:
Hustopeče - Bořetice
běžná cena: 285,- Kč
se slevou: 73,- Kč
Ušetříte tedy jednorázově 212 Kč.

Nabídka pro firmy
Firmám nabízíme velmi operativní servis dopravy pro zaměstnance a pro obchodní partnery. Zajišťujeme dopravu na letiště Bratislava, Brno, Vídeň a také Praha. Samozřejmostí je možnost bezhotovostní platby a pro dálkové trasy sjednáváme zajímavé individuální ceníky. Speciální nabídkou FUN TAXI je i expresní převoz zásilek v rámci ČR a Evropské Unie. S vaší spěšnou zásilkou vyjíždíme nejpozději do hodiny od objednání a dodání je nejčastěji do 24 hodin. Kontaktujte nás pro osobní nabídku podmínek.

FUN TAXI CLUB
Další formou výhod pro naše zákazníky je členství ve FUN TAXI Clubu, který nese jméno FUN TOMAS. Jak to funguje ? Pokud se necháte odvézt naší firmou, dostanete za každý ujetý kilometr body do svého konta. Body posíláte smskou nebo přímo vkladem na těchto stránkách. Následně máte k dispozici širokou škálu cen. Cenu si můžete vybrat kdykoliv a objednat jednoduše na našem webu. Tato akce není časově omezená, takže pokud jezdíte i občasně, můžete své body také sbírat. Vstup na stránky FUNtomase naleznete zde.

Zákaznické akce nelze slučovat.


TOPlist