26 let

NAŠI PARTNEŘI 

 s důvěrou doporučujeme


Amande
Wine Wellness Hotel

www.amandehotel.cz

Sonberk

Vinařství SONBERK

Ve většině vinařství se při návštěvě sestupuje do sklepa dolů. Na Sonberku je to jinak, u nás se do budovy stoupá. Ale takový výstup je pak za odměnu. Nalejeme vám víno, které vzniklo se záměrem využít historicky osvědčenou lokalitu k pěstování co nejkvalitnějších hroznů, ze kterých se bude dělat nejlepší víno v Česku. Necháme vás projít se po budově, která je první ukázkou moderní vinařské architektury v Česku. A přitom se můžete dívat na vinice, o něž se staráme tak, aby dávaly stejně kvalitní hrozny ještě desítky let.

www.sonberk.cz

U SUPA

Pizza u SUPA

RUČNĚ DĚLANÁ PIZZA V HUSTOPEČÍCH

www.pizzausupa.cz


PENZION STAROVICE

Penzion Starovice se nachází asi 2,5km severozápadně od města Hustopeče v mělkém údolí obce Starovice.
Nabízí ubytování v nově postaveném třípodlažním penzionu s dvou, tří a čtyř lůžkovými pokoji s možností přistýlky. Vedlejší nově postavený penzion disponuje šesti pokoji s celkovou kapacitou 12-16 lůžek a jednou kuchyní. Ubytování nového penzionu je vhodné pro skupiny přátel nebo rodiny s dětmi.  Celková kapacita obou penzionů je 38 lůžek. Každý pokoj má své sociální zařízení. Ve větším penzionu je na každém podlaží plně vybavená kuchyň, která je každému k dispozici. Parkoviště se nachází přímo u penzionu.

www.penzionstarovice.cz

Penzion Starovice

Reality Viktory

Bratislavská 18, (tržnice Pavlína)

693 01 Hustopeče

Bibiana Hagová

vedoucí pobočky/realitní poradce
tel.: +420 604 992 205
e-mail: realityviktory@seznam.cz


KEMP MARS

Kemp MARS se nachází na jižní Moravě, v malebném kraji pod Pálavou u poslední a zároveň největší ze tří Novomlýnských nádrží, uprostřed mezi pohraničním městem Mikulov a městem Hustopeče (dálniční exit D2).

http://www.kempmars.cz/

Kemp Mars
Kemp Mars