NAŠI PARTNEŘI s důvěrou doporučujeme

Sonberk

Vinařství SONBERK

Snoubením země a slunce na vinici Sonberk vzniká víno s vlastním rukopisem. Sprašová vinice Sonberk, založená již ve 13. století, s ojedinělým výhledem na nejkrásnější dominantu Moravy - druhohorní pohoří Pálavy - je místem se skutečným geniem loci.

www.sonberk.cz

Sonberk
U SUPA

Pizza u SUPA

www.pizzausupa.cz

PENSION STAROVICE

Penzion Starovice se nachází asi 2,5km severozápadně od města Hustopeče v mělkém údolí obce Starovice.
Nabízíme ubytování v nově postaveném třípodlažním penzionu s dvou, tří a čtyř lůžkovými pokoji s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 24 lůžek, pro větší skupiny je možné zařídit ubytování i v okolních penzionech. Každý pokoj má své sociální zařízení. Na každém podlaží je plně vybavená kuchyň, která je každému k dispozici. Parkoviště se nachází přímo u penzionu.

www.penzionstarovice.cz

Penzion Starovice

Reality Viktory

Bratislavská 18, (tržnice Pavlína)

693 01 Hustopeče

Božena Hagová

vedoucí pobočky/realitní poradce
tel.: +420 604 992 205
e-mail: realityviktory@seznam.cz

KEMP MARS

Kemp MARS se nachází na jižní Moravě, v malebném kraji pod Pálavou u poslední a zároveň největší ze tří Novomlýnských nádrží, uprostřed mezi pohraničním městem Mikulov a městem Hustopeče (dálniční exit D2).

http://www.kempmars.cz/

Kemp Mars
Kemp Mars
Airwine

AIRWINE

Jedině u nás najdete letecký simulátor ve vinném sklepě. Zkuste si, jaké je to být pilotem a poté si užijte příjemný večer s výborným vínem.

Náš kokpit je věrná kopie skutečného kokpitu nejúspěšnějšího letadla Boeing 737NG. Do role pilota se hned vcítíte a létání Vás okouzlí. Výhled z kokpitu zajištujeme projekcí na tři plátna, se zorným úhlem téměř 180°, která vytváří realistický dojem.

www.airwine.cz